Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ

01

Kim jesteśmy?

Początki firmy sięgają 2004 roku. Zaczynaliśmy od oferowania produktów własnych z zakresu chemii drogowej i robimy to dalej. Wraz z rozwojem rynku rozszerzyliśmy naszą działalność o remonty dróg oraz ich budowę. Specjalizujemy się w robotach bitumicznych, począwszy od robót rozbiórkowych starych nawierzchni, a kończąc na wykonaniu od podstaw nowych warstw mineralno-bitumicznych. Roboty drogowe realizowane są przez nas na terenie całego kraju w kategoriach ruchu KR1 – KR7.

02

Co robimy?

Realizujemy kontrakty drogowe z takimi firmami jak DRAGADOS, SKANSKA, MOTA-ENGILE i inni. Dysponujemy doświadczoną kadrą i podejmujemy trudne zadania związane z mieszanką mineralno-bitumiczną, zaczynając od skropienia aż do warstwy SMA. Zakresem dodatkowym jaki wykonujemy to remonty cząstkowe istniejących dróg zwłaszcza na Śląsku poprzez frezowanie, uzupełnianie ubytków w nawierzchni masą na zimno, na gorąco i  przy użyciu własnych materiałów.  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i referencjami oraz do przesyłania zapytań ofertowych poprzez formularz kontaktowy bądź bezpośrednio do poniższych osób:

Michał Puchała – m.puchala@mixbudkontrakty.pl

Rafał Federowski – r.federowski@mixbudkontrakty.pl

Kamil Szędzielorz –  k.szedzielorz@mixbudkontrakty.pl

Z racji rozbudowanej bazy sprzętu świadczymy również usługi wynajmu maszyn i transportu. Największym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się Podajnik Mas Bitumicznych ATLAS COPCO MF2500CS oraz usługi transportu maszyn. Zapraszamy do przeglądnięcia bazy sprzętu i w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

03